Release klantenportaal
< 1 min

Release klantenportaal module

Goed nieuws, de klantenportaal module is vandaag gereleased! De beta versie stond ongeveer een maand live en in deze periode hebben we ontzettend veel feedback ontvangen van iedereen. Alle deze feedback hebben we uitvoerig besproken met het team en verwerkt. Wat er onder andere is toegevoegd en aangepast:

  • Er zijn filters toegevoegd, zodat de klant in de lijst met uren kan filteren op medewerker, project en status.
  • De klant kan nu linksboven aan de lijst alle uren in 1 keer selecteren om deze vervolgens goed te keuren.
  • Bij het aanmaken van het klantenportaal is nu instelbaar gemaakt dat de projectmanager/beheerder elke keer een mail krijgt welke uren precies zijn afgekeurd/goedgekeurd en door wie.
  • De medewerker kan nu ook zelf zijn uren aanbieden aan de klant.
  • Project milestones en bijlagen kunnen nu ook weergegeven worden in het klantenportaal (is instelbaar)
  • Interface is verbeterd. Ook is het logo van de organisatie nu zichtbaar links boven in het menu.

Wil je weten hoe het klantenportaal werkt? Stefan heeft een help artikel geschreven welke je hier kunt vinden. Je kunt de module aanzetten bij Beheer ->  App Center.

Other blogs

Winstgevendheid & omzet verhogen? Dat kan met digitale urenregistratie!

Ontdek welke rol digitale urenregistratie speelt bij het maken van strategische keuzes om de winstgevendheid en de omzet te verhogen.

Lees meer
Lees meer over Winstgevendheid & omzet verhogen? Dat kan met digitale urenregistratie!

Waarom de winstgevendheid berekenen cruciaal is voor managementbeslissingen

Waarom is de winstmarge, winstgevendheid en rentabiliteit berekenen belangrijk? En hoe kan je de winstgevendheid actueel blijven monitoren?

Lees meer
Lees meer over Waarom de winstgevendheid berekenen cruciaal is voor managementbeslissingen

Koffie break met Jorrit: Customer Success Manager

In deze koffie break spreken we met onze Customer Success Manager Jorrit Meijer. Ontdek alles over hem en zijn werk bij TimeChimp.

Lees meer
Lees meer over Koffie break met Jorrit: Customer Success Manager

Probeer gratis

No strings attached. Easy does it.

  • Probeer alle functionaliteiten
    14 dagen gratis
  • Geen betaalgegevens
    nodig
  • Bepaal zelf wanneer
    je start
Top left shape
Top right shape
Bottom left shape
Bottom right shape